GHí máslo z colostra od COLVIE

ORIGINAL PURE GHí od COLVIE - české ghíčko z bovinního COLOSTRA

GHí, ghee( gíčko) je přepuštěné máslo – tedy máslo zbavené vody (jinak „bezvodé“) . Jako ghee (ghí) se k nám dostává znovu z Indie, kde je v Ajurvédě ceněno jako „elixír života". Odstraněním vody se prodlužuje trvanlivost máselného tuku – na několik měsíců při vhodném skladování. Obsahuje vysokou koncentraci vitamínů rozpustných v tucích. Má výrazně vyšší stupeň (teplotu) přepalování 200 – 250 °C .V našich zemích bylo známé a používané v minulosti na pečení.

ORIGINAL PURE GHí  od COLVIE je vyrobeno z COLOSTRA. Bovinní colostrum je první mléko produkované mléčnými žlázami po poroduColostrum je potravina obsahující více než 250 biologicky aktivních látek. Konzumace COLOSTRA každým novorozeným savcem (včetně člověka) umožňuje správné zahájení zrání a následné fungování imunitního systému. Podporuje mnoho dalších důležitých funkcí těla, včetně správného složení střevní probiotické mikroflóry. Díky obrovské podobnosti účinných látek v bovinním colostru s jejich lidskými protějšky, je plně účinné a stejně jako kravské mléko bezpečné pro člověka.

Proto se i použitý výrobní postup při výrobě ORIGINAL PURE GHÍ z COLOSTRA  od COLVIE liší od konkurenčních produktů vyrobených z másla. Na výrobě ORIGINAL PURE GHí se v největší míře podílí ruční práceTaké obsah biologických účinných látek je v GHí máslu z COLOSTRA oproti běžnému máslu výrazně vyšší. Vědecké výzkumy nyní potvrzují, že máslo (a to přepuštěné obzvlášť) je velmi hodnotný a zdravý tuk.

V čem je ORIGINAL PURE GHÍ z COLOSTRA výjimečné:

Má vysoký kouřový bod (200 - 250 °C) tudíž se nepřepaluje a neprská!

99,5% máselného tuku z kravského mleziva prodlužuje trvanlivost na 12 měsíců!

Neobsahuje žádné mléčné bílkoviny. Proto je vhodné pro lidi s intolerancí kaseinu a laktozy.

Udržuje zásadité prostředí čímž zabraňuje vzniku zánětu a usnadňuje hojení. Lze jej užívat i zevně. Zvláčňuje, hydratuje a hojí podrážděnou kůži.

Má vysoký obsah vitamínů - A,E a K

Napomáhá spalovat tuky, detoxikovat tělo a udržuje zásadité prostředí v těle -zabraňuje vzniku zánětu.

Je účinné na vyrážku a popáleniny.

Colvia-ghi-maslo-z-colostra