Doprava a platba

Připravili jsme pro Vás jednoduchý přehled plateb a doprav. Nabízíme opravdu široký výběr dopravců i platebních metod, s námi si vybere každý. V ceně dopravy je zahrnuté i balné.

S námi se neztratíte...co dodat?

Doprava

 


icon-37

Česká pošta - Balík do ruky

Balík Do ruky od České pošty přijede za Vámi, kam jen budete chtít, o čase doručení se předem dozvíte prostřednictvím SMS a e-mailu, opětovně pak také v den doručení. Prostřednictvím internetu si můžete změnit čas nebo způsob doručení. V některých lokalitách Vám Česká pošta nabízí také možnost odpoledního doručování, které Vám poštovní doručovatel oznámí předem. Na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace, můžete neustále sledovat cestu své zásilky. Pokud nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště. V ceně dopravy je zahrnuté i balné.

 

 
 
120 Kč
icon-36

Česká pošta - Balík na poštu

Balík na poštu od České pošty bude doručen na jednu z 2 600 pošt, kterou jste si v objednávce sami jednoduše vybrali. Prostřednictvím SMS nebo e-mailu se dozvíte, odkdy dokdy na Vás bude čekat a vyzvednete si ho tak, kdy se Vám to hodí. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem v den podání a poté znovu ve chvíli, kdy je Vaše zásilka uložena na poště. Pohyb Vaší zásilky můžete neustále sledovat na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace. V ceně dopravy je zahrnuté i balné.

 

 
 
90 Kč
Logo - balíkovna

Česká pošta - Balík do Balíkovny

Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě Balíkovny. Standardní dodání je do 4 pracovních dnů. V okamžiku expedice zásilky jsou Vám na email doručeny informace vč. podacího čísla balíku. V ceně dopravy je zahrnuté i balné.

 

 
 
70 Kč

logo-zasilkovna

Zásilkovna

Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna. Standardní dodání je do 4 pracovních dnů. V okamžiku expedice zásilky jsou Vám na email doručeny informace vč. podacího čísla balíku. V ceně dopravy je zahrnuté i balné.

 

 
 
70 Kč

logo-dpd-01

DPD

Objednané zboží Vám bude doručeno kurýrem přepravní společnosti. O přesném čase doručení budete informování e-mailem nebo sms zprávou. V ceně dopravy je zahrnuté i balné.

 

 
 
120 Kč

Platba

 

Online platba kartou nebo převodem

Jedná se o nejjednodušší a nejrychlejší způsob zaplacení zboží. Okamžitá platba přes platební bránu Comgate je připsána na náš účet většinou během několika minut a vaše objednávka tedy může být odeslána během 24h. 

 
 
ZDARMA
 

Předem na účet

Pokud zvolíte platbu klasickým bankovním převodem, zašleme Vám na e-mail potřebné informace k provedení platby. Je potřeba, aby Vaše platba byla na náš účet připsána do 5 pracovních dnů, délka převodu závisí na Vaší bance. Délka převodu pak může také ovlivnit termín dodání Vaší zásilky. 

 
 
ZDARMA
 

Dobírka

Zboží uhradíte v hotovosti nebo kartou řidiči přepravní společnosti. Při přebírání si prosím vždy připravte potřebnou sumu peněz, urychlíte tak předání Vaší zásilky.

 

Hotově

Tuto možnost lze zvolit pouze při osobním odběru v našem expedičním skladu v Hnojníku.

 

 
 
35 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
ZDARMA