JSME COLVIA

Propadli jsme colostru a jeho kouzlu. Naše výrobky využívají jeho pozitivních účinků na lidský organismus.

Všichni se snažíme neustále získávat nové poznatky a zkušenosti o colostru, jako základní složce našich výrobků, jeho účincích a využití v denním životě. Využíváme při tom nejen zázemí vývojových a provozních laboratoří, které jsou vybavovány špičkovou technikou, ale zároveň své poznatky konzultujeme s řadou odborníků z vysokoškolských a výzkumných pracovišť i s partnery z praxe.

Pro více informací o colostru navštivte stránky výrobce.

KVALITA

Do celé naší činnosti se promítá kritérium kvality. V celém procesu zpracování colostra jsou prováděny kontroly mikrobiologické čistoty a kvality podle zpracovaných předpisů a norem.

Moderní výrobní technologie a kvalitní obsluha jsou zárukou toho, že surovina si po celou dobu zpracování udržuje maximální obsah účinných látek. Díky tomu patří naše colostrum svými parametry mezi špičkové produkty dostupné na trhu.

SPOLUPRÁCE

Vítáme každý osobní kontakt s našimi obchodními partnery. Jsme připraveni pomoci radou a doporučením při volbě vhodného produktu jak pro prevenci, tak i při specifických problémech. Jsme vděčni za zkušenosti, poznatky a připomínky z trhu.

Výměna zkušeností a poznatků probíhá i s dalšími výrobci v tuzemsku a zahraničí.

ČESKÉ KOŘENY

Jsme společnost, která se na domácím trhu snaží nabídnout vysokou světovou kvalitu za ceny přístupné českému zákazníkovi.

Při vývoji a vytváření našich produktů upřednostňujeme spolupráci s českými podnikateli.

Na našem okolí záleží
Společenská zodpovědnost

Při všech našich aktivitách myslíme i na naše okolí, přírodu a bereme ohled na životní prostředí.

PŘÍRODA A EKOLOGIE

Na prvním místě stojí vždy etický pohled. Víme, že colostrum je nezbytně nutné pro přežití a zdárný růst a vývoj narozených zvířat. Pouze zbývající množství je odebíráno pro zpracování. Je podrobeno důsledné kvalitativní kontrole a zařazeno do výrobního procesu.

ZAMĚSTNANCI

Důležitou hodnotu naší společnosti jsou zaměstnanci a proto se snažíme vytvářet příjemnou pracovní atmosféru a proto se snažíme podporovat přátelské vztahy na pracovišti i mimo něj.

Jak to vypadá ve výrobě