Doplňky stravy s colostrem

Proč potřebujeme doplňky stravy?

Jak už vyplývá z názvu, doplňky stravy naši stravu doplňují. Obsahují vitamíny, minerální látky, stopové prvky a další látky potřebné pro správné fungování organismu. Tyto prvky bychom měli čerpat především ze stravy.

Naše strava však v dnešní době není natolik pestrá a vyvážená, jak by měla být. Může za to často její složení a kvalita potravin, které v důsledku způsobu pěstování, dozrávání či ošetření ztrácí cenné látky. Dnešní doba je také velmi uspěchaná a my jsme časově vytížení, takže si nestíháme připravovat a jíst kvalitní jídla. Navíc mnozí z nás žijí nezdravým životním stylem s nedostatkem pohybu a přemírou stresu. Proto je velmi důležité tělu dodávat potřebné vitamíny, minerály a ostatní látky formou doplňků stravy.

Doplňky stravy s colostrem

Kravské colostrum obsahuje více než 250 zdraví prospěšných látek. Využili jsme jich a vytvořili řadu doplňků stravy s tímto unikátním darem bez jakýchkoliv přísad.

Doplňky stravy COLVIA s colostrem velmi dobře působí především na optimalizaci imunitního systému, a to díky skupině proteinů nazývaných imunoglobuliny. Nejdůležitější je obsah imunoglobulinů třídy G (IgG) v surovině, kterých je v našem případě 40 % z celkového množství obsažených bílkovin (proteinů).

Další účinné složky v doplňcích stravy s colostrem

Naše produkty z colostra navíc kombinujeme s dalšími zdraví prospěšnými látkami pro dosažení žádaných účinků. Doplňky stravy jsou doplněné například o:

Betaglukany

Betaglukan je komplexní polysacharid a v největším množství se nachází v obilovinách, houbách, kvasinkách a mořských řasách. Betaglukany podporují obranné reakce organismu, snižují cholesterol, pomáhají zvládat rakovinu, používají se také při nachlazení, chřipce, alergii či revmatoidní artritidě. Mohou pomoci také při různých ekzémech, zmírňují stárnutí, pomáhají hojit rány a popáleniny.

Probiotika

Probiotika jsou vlastně živé mikroorganismy, které jsou pro naše zdraví velmi prospěšné. Chrání naše tělo před vznikem nemocí a pomáhají nám udržet si zdravou střevní mikroflóru. Ta má velký vliv na správné zažívání a další funkce našeho organismu. Probiotika nám mohou pomoci také při hubnutí, zlepšují zdraví kůže a posilují funkci imunitního systému.

Kurkumin

Kurkumin je hlavní složkou kurkumy, kterou nejčastěji známe a používáme jako koření v kuchyni. Kurkumin tlumí zánětlivé procesy v těle, přispívá k posílení imunity, podporuje funkci jater, pomáhá snížit cholesterol a umí si poradit také se zažívacími potížemi. Navíc nám může pomoci v boji proti rakovině a depresi.

Colvia-doplnky-stravy