COLVIA PRO DĚTI – počáteční a pokračovací sušená mléčná výživa

Maminky velmi často stojí před rozhodnutím, které počáteční nebo pokračovací mléko vybrat pro své dítě. Na trhu je mnoho sušených mlék od různých výrobců a mohlo by se zdát, že není nic jednoduššího než si vybrat.

Je zřejmé, že pro dítě je nejlepší mléko mateřské! Pokud ale nastane situace, že jsme nucení sáhnout po sušeném mléku, je důležité, aby se svými vlastnostmi mléku mateřskému co nejvíce podobalo.

Právě takové je mléko COLVIA PRO DĚTI. Jedná se o ucelenou výrobkovou řadu s vysokou nutriční hodnotou, obsahující lipofilní antioxidanty, které zabezpečují oxidační stabilitu. Počáteční i pokračovací sušená mléčná výživa COLVIA PRO DĚTI obsahuje pouze mléčný tuk, který se svým složením nejvíce podobá tuku mateřského mléka (obsahem mastných kyselin, vitaminů A, D3 a E, fosfolipidů, cholesterolů apod.). Složky obsažené v mléčném tuku jsou nezbytné pro správný vývoj mozku. Mléko COLVIA PRO DĚTI, kromě neocenitelného mléčného tuku obsahuje mléčnou bílkovinu (kazein), která má kladný vliv na zažívací trakt, optimalizuje absorpci vody, brání průjmům a zvyšuje vstřebávání minerálních látek (vápník, fosfor).

Počáteční i pokračovací sušená mléčná výživa COLVIA PRO DĚTI díky obsahu mléčného tuku (jeho neocenitelných složek) a kazeinu, je výbornou volbou pro případ, že matka nemůže kojit. Naše mléko je vytvořeno z lásky k dětem tak, aby zajistilo jejich bezpečný a správný vývoj.

Colvia-detska-vyziva