COLOSTRUM + MINERÁL

340 Kč 303,57 Kč bez DPH 5,67 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Bovinní (kravské) colostrum s AQUAMINTM MG. Snižuje úroveň únavy. Podporuje správnou činnost svalů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

COLVIA® COLOSTRUM + MINERAL obsahuje bovinní (kravské) colostrum v kombinaci s unikátním mořským multiminerálním komplexem AQUAMINTM MG

Bovinní (kravské) colostrum je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu. Colostrum je komplex více než 250 složek, cenné vysokým obsahem biologicky aktivních látek zejména imunoglobulinů IgG, laktoferinu, laktoperoxidázy a dalších aktivních peptidů. 

AQUAMINTM MG je mořský multiminerální komplex, který pochází z mineralizovaných mořských řas rodu Lithotamnion sp. Řasy jsou bohaté na hořčík a obsahují dalších 74 stopových minerálů. Má pozitivní vliv na celkové zdraví, pružnost a pevnost kostí a zažívání.

Přípravek obsahuje hořčík v organické formě, která se výborně vstřebává v lidském těle. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k udržení normální funkce energetického metabolismu.

SLOŽENÍ

 • Přírodní zdroj hořčíku a minerálů AquaminTM MG – hydroxid hořečnatý, bovinní colostrum, přídatné látky (stearan hořečnatý), složení tobolky: želatina.
 • Složení v jedné tobolce:
  Aktivní látky mg / 1cps. %DRHP*
  Přírodní zdroj hořčíku AQUAMIN MG – hydroxid hořečnatý 330 30
  COLOSTRUM 120 -
  *) DRHP … denní referenční hodnota příjmu
 • Celkové množství potraviny v balení - 27 g

    KDO MŮŽE POUŽÍVAT COLOSTRUM

Novorozenci, kteří přicházejí na svět, nemají dobře vyvinutý imunitní systém. Je to právě colostrum získané z mateřského prsu, které jim poskytuje ochranu před nemocemi. Problémy s imunitou však mají i starší děti, dospělí a starší lidé. Colostrum ve formě doplňků stravy, obvykle získané od krav, je komplexně posilujícím činitelem pro lidi všech věkových skupin.

U dětí mladších 3 let by rozhodnutí o podávání colostra mělo být učiněno rodiči nebo lékařem. Bovinní (kravské) colostrum se velmi podobá colostru lidskému, proto jedinou kontraindikací k jeho použití je přecitlivělost na mléčné bílkoviny.

DÁVKOVÁNÍ:

2 tobolky denně (nejlépe večer před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutiny). V případě akutních stavů doporučujeme dávkování navýšit.

UPOZORNĚNÍ

 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. V době těhotenství a kojení, nebo v případě potřeby doporučujeme vhodnost užívání konzultovat s vaším lékařem.
 • Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek obsažených v produktu.
 • Skladujte mimo dosah dětí.

 

Vyrobeno pro:

COLVIA TRADE s.r.o.; Primátorská 296/38, 180 00 Praha 8 - Libeň, Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: