COLOSTRUM + BETAGLUKANY + PROBIOTIKA

340 Kč 303,57 Kč bez DPH 5,67 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Podporuje obranné reakce organismu proti bakteriálním a parazitním chorobám. Napomáhá při úpravě střevní mikroflóry a přispívá ke správnému zažívání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy COLVIA® Colostrum + Betaglukany + Probiotika obsahuje bovinní (kravské) colostrum v kombinaci s betaglukany a směsí probiotik.

Colostrum je první (mateřské) mléko, cenné svým jedinečným složením, s vysokým obsahem biologicky aktivních látek (více jak 250), zejména imunoglobulinů IgG, laktoferinu, aktoperoxidázy, řady dalších aktivních peptidů a růstových faktorů.

Betaglukan je unikátní přírodní komplexní polysacharid, který je schopný podporovat obranné reakce organismu proti bakteriálním a parazitárním chorobám.

Směs probiotik napomáhá úpravě střevní mikroflóry, přispívá ke správnému zažívání a napomáhá tvorbě střevní bariéry bránící tvorbě zánětů a infekcí trávicího ústrojí.

SLOŽENÍ

 • Bovinní colostrum, betaglukany, směs probiotických kultur, přídatné látky: stearan hořečnatý, složení tobolky: želatina.
 • Hmotnost tobolky 552 mg + 2%
 • 1 tobolka obsahuje:
  Aktivní látky mg / 2cps. %DRHP*
  COLOSTRUM 205 -
  BETAGLUKANY 205 -
  PROBIOTICKÁ SMĚS 40 -
  *) DRHP … denní referenční hodnota příjmu
 • Celkové množství potraviny v balení - 27 g
 • Obsažené probiotické kultury:
  Lactobacillus delbrueckii subsp. Bulgaricus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium animalis subsp. Lactis, Bifidobacterium bifidum

KDO MŮŽE POUŽÍVAT COLOSTRUM

Novorozenci, kteří přicházejí na svět, nemají dobře vyvinutý imunitní systém. Je to právě colostrum získané z mateřského prsu, které jim poskytuje ochranu před nemocemi. Problémy s imunitou však mají i starší děti, dospělí a starší lidé. Colostrum ve formě doplňků stravy, obvykle získané od krav, je komplexně posilujícím činitelem pro lidi všech věkových skupin.

U dětí mladších 3 let by rozhodnutí o podávání colostra mělo být učiněno rodiči nebo lékařem. Bovinní (kravské) colostrum se velmi podobá colostru lidskému, proto jedinou kontraindikací k jeho použití je přecitlivělost na mléčné bílkoviny.

DÁVKOVÁNÍ:

2 tobolky denně (nejlépe večer před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutiny). V případě akutních stavů doporučujeme dávkování navýšit.

UPOZORNĚNÍ

 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. V době těhotenství a kojení, nebo v případě potřeby doporučujeme vhodnost užívání konzultovat s vaším lékařem.
 • Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek obsažených v produktu.
 • Skladujte mimo dosah dětí.

 

Vyrobeno pro:

COLVIA TRADE s.r.o.; Primátorská 296/38, 180 00 Praha 8 - Libeň, Česká republika

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: