BALÍČEK ŽENÁM PRO KRÁSU

510 Kč 421,49 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Balíček ženám pro krásu. Obsahuje Tělový krém s colostrem a GHí máslem, Pleťový krém s colostrem a GHí máslem a  Balzám na rty s colostrem a GHí máslem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček ženám pro krásu. Obsahuje  1x Tělový krém s GHí máslem a colostrem, 1 x Balzám na rty s GHí máslem a colostrem a 1x Pleťový krém s colostrem a GHí máslem. Bovinní (kravské) colostrum je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu. Colostrum je komplex více než 250 složek, cenné vysokým obsahem biologicky aktivních látek zejména imunoglobulinů IgG, laktoferinu, laktoperoxidázy a dalších aktivních peptidů. Náš tip : ráno Tělový krém s GHí máslem a colostrem, průběžně Balzám na rty s colostrem a GHí máslem, na noc  Pleťový krém s colostrem a GHí máslem.

 

 

KDO MŮŽE POUŽÍVAT COLOSTRUM

Novorozenci, kteří přicházejí na svět, nemají dobře vyvinutý imunitní systém. Je to právě colostrum získané z mateřského prsu, které jim poskytuje ochranu před nemocemi. Problémy s imunitou však mají i starší děti, dospělí a starší lidé. Colostrum ve formě doplňků stravy, obvykle získané od krav, je komplexně posilujícím činitelem pro lidi všech věkových skupin.

U dětí mladších 3 let by rozhodnutí o podávání colostra mělo být učiněno rodiči nebo lékařem. Bovinní (kravské) colostrum se velmi podobá colostru lidskému, proto jedinou kontraindikací k jeho použití je přecitlivělost na mléčné bílkoviny.

DÁVKOVÁNÍ:

2 tobolky denně (nejlépe večer před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutiny). V případě akutních stavů doporučujeme dávkování navýšit.

UPOZORNĚNÍ

  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. V době těhotenství a kojení, nebo v případě potřeby doporučujeme vhodnost užívání konzultovat s vaším lékařem.
  • Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek obsažených v produktu.
5
8x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 14.5.2024
Skvělý balíček

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: