BALÍČEK PRO POSÍLENÍ ORGANISMU SE ZAMĚŘENÍM NA SPRÁVNOU FUNKCI JATER

1 000 Kč 892,86 Kč bez DPH 5,56 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Tříměsíční sezónní  preventivní komplexní kůra pro očistu organismu se zaměřením na správnou funkci jater. Obsahuje 1x balení Colostrum Kurkumin + Piperin, 1x balení Colostrum  Cordyseps+ Silymarin, 1x balení  Colostrum Betaglukany+ Probiotika. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Preventivní sezónní komplexní tříměsíční kůra pro očistu organismu obsahuje  mix 3 balení COLVIA  COLOSTRUM. COLVIA COLOSTRUM  obsahuje čisté sušené bovinní colostrum. Bovinní (kravské) colostrum je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu. Colostrum je komplex více než 250 složek, cenné vysokým obsahem biologicky aktivních látek zejména imunoglobulinů IgG, laktoferinu, laktoperoxidázy a dalších aktivních peptidů. Kůru doporučujeme začít produktem COLVIA Colostrum  Kurkumin+ Piperin - který napomáhá při léčbě případných zánětů, následně COLVIA Colostrum + Cordyceps + Silymarin- který podporuje redukci volných radikálů a celkovou očistu organismu (zejména jater), kůru ukončuje COLVIA Colostrum +  Betaglukany + Probiotika - tento přípravek napomáhá obnově a regeneraci střevní mikroflóry a tvorbě střevní bariéry. 

 

 

KDO MŮŽE POUŽÍVAT COLOSTRUM

Novorozenci, kteří přicházejí na svět, nemají dobře vyvinutý imunitní systém. Je to právě colostrum získané z mateřského prsu, které jim poskytuje ochranu před nemocemi. Problémy s imunitou však mají i starší děti, dospělí a starší lidé. Colostrum ve formě doplňků stravy, obvykle získané od krav, je komplexně posilujícím činitelem pro lidi všech věkových skupin.

U dětí mladších 3 let by rozhodnutí o podávání colostra mělo být učiněno rodiči nebo lékařem. Bovinní (kravské) colostrum se velmi podobá colostru lidskému, proto jedinou kontraindikací k jeho použití je přecitlivělost na mléčné bílkoviny.

DÁVKOVÁNÍ:

2 tobolky denně (nejlépe večer před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutiny). V případě akutních stavů doporučujeme dávkování navýšit.

UPOZORNĚNÍ

  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. V době těhotenství a kojení, nebo v případě potřeby doporučujeme vhodnost užívání konzultovat s vaším lékařem.
  • Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek obsažených v produktu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: